Přeskočit na navigaci

Kosmetika

Ve studiu pracujeme se značkami:

ALISSA BEAUTÉ

Linie ALISSA BEAUTÉ zahrnující profesionální kosmetické produkty vznikla ve výzkumných laboratořích na základě těch nejmodernějších vědecko-technických výzkumů v oblasti pleťové kosmetiky. Produkty každé řady ALISSA BEAUTÉ charakterizuje vysoký specifický účinek, vyvážené receptury a unikátní složení aktivních příměsí. ALISSA BEAUTÉ nabízí různě odlišné řady, které představují vědecké řešení pro potřeby různých typů pleti.

VYUŽITÍ PŘÍRODNÍCH ZDROJŮ & VYSOKÁ ÚČINNOST

Produkty každé řady Alissa Beauté charakterizuje vysoký specifický účinek, vyvážené receptury a unikátní složení aktivních příměsí. Používáme moderní aktivní látky získávané čistě z přírodních zdrojů, jako jsou rostlinné extrakty, výtažky z ovoce, květin a aktivní látky z moře. Většina produktů je bez chemické konzervace a parfemace, čímž se předchází případným nežádoucím reakcím.

Devět různých linií pro všechny typy pleti obsahuje produkty, které lze různě kombinovat. Umožní individuální vypracování programu ošetření pleti pro každou klientku "na míru".

Více na www.beautyservis.cz.

Bioline

Italská značka Bioline je aktivní na trhu profesionální kosmetiky už 25 let.

Bioline je aktivní firma, která na trh přináší stále něco nového. Ve speciálních laboratořích Bioline vznikají nové aktivní látky, které se získávají čistě z přírodních zdrojů, jako jsou rostlinné extrakty, výtažky z ovoce, květin a aktivní látky z moře. Vysoká kvalita výrobků garantuje okamžité a dlouhotrvající účinky kosmetického ošetření, které potěší a uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Všechny prostředky, poskytované značkou Bioline mají jako konečný cíl poskytnout vysoce komplexní a kvalitní servis kosmetičkám, které tak mohou ještě zvýšit svoji profesionalitu a dosahovat tak maximálních výsledků.

Více na www.beautyservis.cz.

NYX - Dekorativní kosmetika

V salonu používáme dekorativní kosmetiku americké značky NYX.

Více na www.nyxcosmetics.com.

Doplňková péče

Pure Fiji, Reniu

- produkty přímo z Fiji ostrovů

Produkty, kterými Vám chceme exotiku jihotichomořského souostroví Fiji přiblížit je řada přírodní kosmetiky Reniu, Pure Fiji a Mana'ia. Ručně vyrobená původními obyvateli. Krásná pokožka tamních žen není náhodou, receptura jejíž základem je panenský kokosový olej, výtažky z tropických květin a ovoce je po více než dva tisíce let předávána z generace na generaci.

Více na www.pacifika.cz.

Úvod | Kosmetika | Nabídka služeb | Laser | Mikropigmentace | Ceník | Fotogalerie | Kontakt
© Lucie Jungová 2009-11