Přeskočit na navigaci

Laser

Lasocare® - Laserový omlazovací a čistící gel Lasocare®

Ozáření tkáně laserovým paprskem vede mj. k pronikavému zkvalitnění energetických a regulativních buněčných funkcí. Aby byl efekt dokonalý, doporučujeme použít LASOCARE gel. Působení tohoto enzymatického systému, vmasírovaného do hloubky pleťových pórů a aktivovaného krátkým ozářením laserovým paprskem přesně stanovené vlnové délky vede k dokonalé regeneraci pleti.

Nejdůležitější účinky metody LASOCARE
  1. Dochází k vydatnému a velmi přesně cílenému prokysličení buněčných struktur v hloubce pórů a tím k účinnému omlazení pleti. Subjektivně je tento účinek vnímán jako pocit svěžesti, dýchající a na omak hebké pleti. Drobné vrásky jsou vyhlazeny, pleť jemně vypnuta.
  2. Ochranný film pleti je postupně a dlouhodobě zbaven bakteriální populace jak na povrchu, tak i v hloubce pórů. To vede k elegantnímu, velmi šetrnému a dosud patrně nejúčinějšímu vyčištění pleti, jakého je v současné době možno dosáhnout. Použitá metoda je totiž plně v souladu s přirozenými funkcemi organismu a nezpůsobuje sekundární alergické reakce.

Jak se používá?

Aplikaci metody Lasocare rozdělujeme na ošetření počáteční, tedy aktivaci vyškoleným laserovým specialistou a na každodenní pokračovací ošetřování doma.

Aktivace v salonu

Gel Lasocare je důkladně vmasírován do hloubky dobře vyčištěné pleti. Během zasychání je po dobu 5 - 12min. aktivován laserovým světlem. Poté se pokračuje v obvyklém kosmetickém ošetření.

Co se přitom děje?

Energie laserového paprsku je citlivými enzymy velmi účinně využita ve dvou fázích: protibakteriální a omlazovací.

Proč používat doma?

Snad nejzajímavější vlastností lasrového gelu, vmasírovaného do pleťových pórů, je však jeho schopnost udržet popsanou reakci v chodu po celý den, až do přísunu nového, čerstvého gelu. Pokud tedy pravidelně každých 24 hodin do kůže vmasírujete několik kapek gelu - udržíte omlazovací reakci v chodu celý měsíc.

Intenzivní kúry

Velmi často se stává, že stav pleti vyžaduje rychlou a intenzivní pomoc. Je lhostejné, zda se jedná o úpornou formu trudovitosti nebo silně ochablou, sluncem poškozenou a vrásčitou pleť. V takových případech je možno počáteční aktivační laserové ošetření provádět například denně, v intenzivní sérii 5 - 20 ošetření.

Regenerace ochablých podkožních vrstev je pak mnohonásobně intenzivnější a působení gelu vysoce příznivé. Domácí péče je zde stejně důležitá, jako u standardního lasocarového cyklu.

Vice naleznete na www.medistellar.com.

Úvod | Kosmetika | Nabídka služeb | Laser | Mikropigmentace | Ceník | Fotogalerie | Kontakt
© Lucie Jungová 2009-11